KF09 Niebo i Roztocze

IX Konkurs Fotograficzny GTR pod hasłem "Niebo i Roztocze" został rozstrzygnięty. Tytuł laureata konkursu zdobyła Jolka za swoje zdjęcie "Stwórca patrzy na Roztocze".

Temat IX Konkursu Fotograficznego GTR związany był z tym, co bardzo często kojarzy nam się właśnie z Roztoczem. Niebo nad Roztoczem zawsze jest piękne. Ale też za każdym razem inne. Dzięki konkursowi mogliśmy zobaczyć, jak zostało uwiecznione za pomocą aparatów fotograficznych naszych grupowiczów.

Na konkurs wpłynęło 12 pięknych zdjęć. Spośród nich wybraliśmy jedno - najładniejsze. Tytuł laureata konkursu zdobyła Jolka za swoje zdjęcie "Stwórca patrzy na Roztocze". Pozostałe miejsca na podium zajęli Tomek_M za "Niebo w Nowinach" oraz Edi za "Kwokę roztoczańską".

O zwycięskiej fotografii mówi laureatka: "Zdjęcie zostało zrobione w 2006 roku, na drodze z Jarczowa do Chodywańców, które już widać w dole. Tam jest taki zjazd w dół na pd-zach. To było po ulewnym deszczu, jeszcze w Jarczowie woda ulicami płynęła, a potem taki spektakl na niebie. Na horyzoncie widoczne wzgórza Roztocza Południowego."