Ślad wędrówki w twoim artykule

  Tak może wyglądać Twój artykuł, który opisuje jakąś wędrówkę: pieszą, rowerową, samochodową. Mapkę można powiększać, pomniejszać, przesuwać. Przytrzymanie wskaźnika myszy nad punktem pokaże jego nazwę. Plusik po prawej stronie pozwala wybrać mapę, która będzie podkładem dla śladu. W przykładowym śladzie czas wędrówki (12 minut i 33 sekundy) jest trochę abstrakcyjny, ale to nie jest ślad "z natury" a przez 12 minut to ja go ręcznie rysowałem:-)

  Wiele artykułów na stronie GTR to właśnie relacje z wędrówek. Zawsze są ilustrowane zdjęciami. W mniejszym stopniu dokumentowana jest trasa wędrówki. A są ludzie, którzy bardzo interesują się, gdzie to nasi znajomi wczoraj byli:-)

  W przypadku opisu przebiegu trasy, bardziej przemawia jeden pokazany ślad, niż dwie strony opowiadania, którędy to szedłem i gdzie skręciłem:-) A jeszcze bardziej, gdy ślad jest uzupełniony o ciekawe miejsca spotkane na trasie. Obecnie prawie każdy ma przy sobie urządzenie, za pomocą którego taki ślad można zebrać. A od dzisiaj można taki ślad umieszczać w naszych artykułach.

  13.7 km, 00:12:33

   

  Pod śladem może być pokazany wykres wysokości.

  No to do dzieła!