Warning: Undefined variable $scssVars in /home/gtr/public_html/strona/plugins/system/helixultimate/src/Core/HelixUltimate.php on line 1914

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/gtr/public_html/strona/plugins/system/helixultimate/src/Core/HelixUltimate.php on line 1914
Witamy na stronie GTR

Witrynę, którą oglądasz utworzono w celu przybliżenia Tobie zarówno urokliwej krainy malowniczych wzgórz - Roztocza - jak i grupy ludzi, których połączyła fascynacja tą niezmiernie interesującą, ale wciąż mało znaną ziemią. Fascynacja jej malowniczym krajobrazem, bogatą historią, pięknem zabytków, harmonią przyrody i sadyb ludzkich... ale też niespotykaną gościnnością mieszkańców oraz oryginalną roztoczańską atmosferą, której próżno szukać w innych rejonach Polski. 
Jeśli dotąd nie udało Ci się odwiedzić Roztocza zapraszamy do przyjrzenia się mu za pośrednictwem naszej strony, jak również witryn domowych członków naszej Grupy. 
Gdybyś zapragnął pogłębić swą wiedzę o Roztoczu oraz wymienić się swymi spostrzeżeniami i przygodami - zachęcamy do zarejestrowania się na forum Grupy. 
Będziemy radzi jeśli zechcesz wzbogacić nasze zasoby wiedzą oraz doświadczeniem i to niezależnie czy na roztoczańskich szlakach bywasz niemal na co dzień czy też sporadycznie. Członkowie Grupy pochodzą nie tylko z Roztocza i nie tylko na Roztoczu obecnie mieszkają. Jednak tu - wśród malowniczych wzgórz, dzikich lasów, wąwozów i wierzchowin spotykamy się - tu też czekamy na Ciebie... na Roztoczu!

Pozdrawiamy roztocznie.

GTR przy cerkwi w Gorajcu