Zapisz się do GTR

Zasady procesu rejestracji na forum GTR


Aby zostać członkiem GTR wystarczy chęć przyłączenia się do nas i zarejestrowanie się na forum. Proces rejestracji nie powinien sprawić Ci trudności, chociaż ze względu na ogromną ilość spamu w internecie musieliśmy wprowadzić pewne zabezpieczenia. Podczas rejestracji możesz użyć nicka, prosimy jedynie, aby jego postać wskazywała, że został wymyślony przez rzeczywistą osobę. Rejestracje z użyciem nicka typu "x_yPouSir345_aa" są odrzucane. Nicki wykorzystujące słowa powszechnie uznawane za wulgarne i obraźliwe również są odrzucane. Od osób uczestniczących w życiu grupy oczekujemy stosowania zasad netykiety.

Po zarejestrowaniu się zachęcamy do napisania postu powitalnego w dziale Forum promotorskie (temat: Nowicjusze przedstawiają się grupie). Skoro poznajesz nas, my również chcemy wiedzieć, z kim mamy do czynienia.

Po przedstawieniu się (nie wymagamy podawania danych osobowych) otrzymujesz dostęp do naszych dyskusji. Zachęcamy do włączenia się do nich.

Prowadzenie dyskusji na forum nie jest jedyną formą naszej działalności. Dążymy do osobistego poznania się i integracji w terenie. Okazji ku temu jest wiele podczas licznych naszych spotkań i rajdów.

Chcę zarejestrować się na forum i przyłączyć do GTR (strona otworzy się w nowym oknie lub zakładce).