Warning: Undefined variable $scssVars in /home/gtr/public_html/strona/plugins/system/helixultimate/src/Core/HelixUltimate.php on line 1914

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/gtr/public_html/strona/plugins/system/helixultimate/src/Core/HelixUltimate.php on line 1914
Ślad wędrówki w twoim artykule

Ślad wędrówki w twoim artykule

Tak może wyglądać Twój artykuł, który opisuje jakąś wędrówkę: pieszą, rowerową, samochodową. Mapkę można powiększać, pomniejszać, przesuwać.

Wiele artykułów na stronie GTR to właśnie relacje z wędrówek. Zawsze są ilustrowane zdjęciami. W mniejszym stopniu dokumentowana jest trasa wędrówki. A są ludzie, którzy bardzo interesują się, gdzie to nasi znajomi wczoraj byli:-)

W przypadku opisu przebiegu trasy, bardziej przemawia jeden pokazany ślad, niż dwie strony opowiadania, którędy to szedłem i gdzie skręciłem:-) A jeszcze bardziej, gdy ślad jest uzupełniony o ciekawe miejsca spotkane na trasie. Obecnie prawie każdy ma przy sobie urządzenie, za pomocą którego taki ślad można zebrać. A od dzisiaj można taki ślad umieszczać w naszych artykułach.

długość: 29.1 km   |   podejścia: 439 m   |   wys.min. 243 m   |   wys.max. 396 m